Valtera Zviedra Kausa 2. posmā uzvaru izcīna Andrejs Gubarevs

26. augustā tika aizvadīts jau otrais Digitālās Autošosejas “Valtera Zviedra kausa” posms Paul Ricard trasē. Uz starta stājās 16 braucēji, no kuriem labākais šoreiz izrādījās Andrejs Gubarevs. Divu braucienu summā otrais Dzintars Raits, bet trešais Agnis Rozītis.

Kvalifikācijā pirmo starta vietu izcīnīja pirmā posma uzvarētājs Dzintars Raits, kuram blakus stājās Andrejs Gubarevs. Ievērojams progress vērojams Valteram Zviedrim, kurš izcīnīja piekto starta pozīciju vien nepilnas 0,4 sekundes aiz pole-position laika.


Pirmajā sacensību braucienā jau ar pirmajiem līkumiem no konkurentiem sāka atrauties Raits un Gubarevs, taču aiz viņiem cīņu netrūka. Almants Razgals startā noturēja trešo vietu, taču viņam cieši uz astes sekoja Agnis Rozītis un Valters Zviedris. Viens no ierastajiem līderiem Gunārs Razgals šoreiz sāka tikai 11. pozīcijā, turklāt pirmajā aplī pēc sadursmes bija spiests atkrist vēl tālāk aizmugurē. Ciešā biezoknī sacīkte tika aizvadīta no 7. līdz 11. pozīcijai, kur visi sekoja nepilnu sekundi viens aiz otra un pozīcijas mainījās nemitīgi. Diemžēl šī cīņa, braucot trijatā blakus, Jurijam Odorovskim beidzās ar sagriešanos un kontaktu ar trases barjerām.

Ļoti spraiga cīņa pēc tam izvērtās Rozītim un Zviedrim par ceturto vietu. Abi braucēji vairākas reizes blakus nobrauca veselas līkumu sērijas, taču Zviedrim tā arī neizdevās iegūt pozīciju. Finišā pirmais Dzintars Raits, otrais Gubarevs, bet trešais, stabilu sacīksti aizvadījušais, Almants Razgals.


Otrajā sacīkstē apgriezto top 10 starta pozīciju no pole-position izmantoja Gunārs Razgals. Aiz viņa pirmajos līkumos sadūrās Kampuss un Kirilovs, kurš rezultātā sagriezās. Situāciju izmantoja “LV Racing” komandas braucējs Matīss Riekstiņš, kurš iekārtojās aiz Razgala otrajā pozīcijā. Ļoti ātri savas pozīcijas sakārtoja Gubarevs, kurš jau otrajā aplī no devītās pozīcijas bija nokļuvis otrajā vietā aiz līdera Razgala, tiekot garām arī Riekstiņam.

Diemžēl tehniskas problēmas piemeklēja Valteru Zviedri, kurš otrajai sacīkstei bija spiests pievienoties vēlāk no boksiem. Pirmā posma pārsteiguma autors Gatis Zīle centās aiz sevis noturēt Rozīti, Kampusu un pirmā brauciena uzvarētāju Raitu, tomēr pēc vairākām pozīciju maiņām Zīle pieļāva smagu kļūdu un nācās samierināties vien ar devīto vietu. Top 3 padevās ļoti stabils brauciens bez liekām cīņām un momentiem. Pirmais Gunārs Razgals, otrais atkal Andrejs Gubarevs, bet Matīss Riekstiņš trešais.


Nākamais posms jau trešdien 9. septembrī Portimao trasē Portugālē. Pieteikšanās 3. posmam pieejama www.eautosports.lv kalendāra sadaļā.


64 views0 comments
SEKO MUMS
DISCORD

Facebook

Instagram

SAŅEM ZIŅAS

© 2020 by E-AUTOSPORTS.LV

0