Pirmajās digitālā rallija sacensībās sniegotajos Monaco ceļos uzvaru izcīna Kristaps Ušvils

Pirmās Digitālā Rallija sacensības eautosports.lv platformā “BUNDZIS RALLY CHAMPIONSHIP” sākās 17. augustā. Pirmajā rallija čempionātā kopā pieteicās 65 dalībnieki un 18 komandas.

Pirmais rallijs tika aizvadīts šaurajos un sniegotajos Monaco ceļos. No 65 dalībniekiem uz starta izgāja 58, starp kuriem uzvaru izcīnija Kristaps Ušvils, kurš bija ātrākais piecos no 12 ātrumposmiem un tuvāko sekotāju apsteidzot par veselām 15 sekundēm.

Aizraujošas cīņas norisinājās par otro un trešo vietu, kur pārāks izrādijās Edgars Veidemanis trešajā vietā atstājot Mārtiņu Ķelpi, kurš no Veidemaņa atpalika tikai 5 sek.

Rallijā pēdējais ātrumposms ir Power Stage posms kurā TOP 5 dalībnieki var izcīnīt papildus punktus. Ātrākais šeit bija Kristaps Ušvils kurš izcīnija sev papildus 5punktus. Pie 4 punktiem tika Edgars Veidemanis, pie 3 punktiem Rolands Leja, pie 2 punktiem Jēkabs Brasavs, bet pie 1 punkta Mārtiņš Ķelpis. Saskaitot visus izcīnītos punktus kopā nedaudz izmainijās posma kopvērtējuma vietu sadalījums. Kristaps Ušvils ar 48 punktiem joprojām palika pirmajā vietā, kamēŗ otrais Edgars Veidemanis ar 44 punktiem, bet pēc labi veiktā pēdējā ātrumposma trešais Rolands Leja ar 40punktiem.

Komandu kopvērtējumā pārliecinoši līderi ir komanda "MOŠ SAIES" kuru pārstāv Kristaps Ušvils un Ēriks Kriviņš (71punkts). Otrajā vietā ar 64 punktiem ir "MAINFLAG RACING TEAM" kuru pārstāv Edgars Veidemanis un Kristaps Lācis. Tikai par 3 punktiem mazāk un trešajā vietā "AIX MOTORSPORT" Aigars Tīdmanis un Raivis Krastiņš. Pilni sacensību rezultāti atrodami www.eautosports.lv rezultātu sadaļā.

Sacensībās iespējams vienlaicīgi piedalīties no dažādām platformām (PlayStation, PC (Steam) un XBox un tajās tiek izmantotas spēles “Dirt Rally 2.0” rallija trases un R5 grupas rallija automašīnas.

Sezonas kopvērtējuma pirmās 3 vietas, apvienojot visas platformas, savā īpašumā iegūs kausus no sacensību organizētāja, savukārt katras platformas kopvērtējuma pirmās 3 vietas tiks apbalvotas ar medaļām tāpat, kā komandas un dalībnieki kas startē ar simulatoriem un kontrolieriem (pultīm).


209 views0 comments
SEKO MUMS
DISCORD

Facebook

Instagram

SAŅEM ZIŅAS

© 2020 by E-AUTOSPORTS.LV

0