Digitālā Rallijkrosa 3. posmā Dienvidāfrikā uzvaru svin Edgars Menģelis.

Digitālā Rallijkrosa sacensību “Mainflag RX Championship” 3 posms norisinājās 28. augustā. Šoreiz dalībniekiem bija jādodas uz Dienvidāfriku, kur sacīkstes norisinājās Killarney trasē, kur uz starta kopā izgāja 18 dalībnieki.

Pirmie divi braucieni norisinājās uz slapja seguma, bet trešais un ceturtais bauciens bija jau pa sausu trasi. Pirmajā kvalifikācijas braucienā ātrāko laiku uzrādija Edgars Veidemanis, aiz sevis atstājot iepriekšējā posma uzvarētāju Matīsu Alksni, bet trešais ātrākais izrādījās Mārtiņš Turčins. Otrā kvalifikācijas braucienā joprojām ātrākais bija Edgars Veidemanis, aiz sevis atstājot Markusu Ardonu un Jāni Šteinbergu. Neveiksmi piedzīvoja Matīss Alksnis kurš aizķēra riepu barjeru un bija spiests izstāties no otrās kvalifikācijas. Trešajā kvalifikācijas braucienā jau ātrāks bija Markuss Ardons. Otrā vieta Sandim Indriksonam un trešais Toms Lielais. Pēdējā kvalifikācijas braucienā atkal jau ātrākie bija Markuss Ardons un Sandis Indriksons, bet trešais šoreiz Dāvis Lekstutis.

Pēc veiktām 4 kvalifikācijām top 10 braucēji tiek tālāk uz pusfināliem. Pirmajā pusfināla braucienā jau sāka līt lietus. Ātrākais šādos apstākļos bija Sandis Indriksons, kamēr otro vietu izcīnija Edvards Egle un abi šie braucēji automātiski iekļuva fināla braucienā. Tikmēr trešais Matīss Alksnis, bet viņam nācās vēl pagaidīt otro braucienu, lai noskaidrotu vai viņš tiks finālā. Neveiksmi piedzīvoja Edgars Veidemanis, kurš uzsākot pēdējo apli pārsita riepu un izstājās no cīņas par iekļūšanu finālā. Otrajā pusfināla braucienā uzvaru izcīnija Jānis Šteinbergs, otrais Mārtiņš Turčins, bet rešais Toms Lielais, taču tiesnešu piespriestais sods viņu atsvieda uz 4 vietu. Uz trešo vietu pakāpās Edgars Meņģelis kuram bija ātrāks laiks kā Matīsam Alksnim un kurš attiecīgi izcīnija pēdējo vietu finālā.

Fināls turpinājās pa slapju trasi un spēcīgu lietu. Ātrākais šādos apstākļos bija Edgars Meņģelis kurš izcīnija lielisku uzvaru, kamēr otrajā vietā ierindojās Sandis Indriksons, bet trešais šoreiz Jānis Šteinbergs. Ceturtā un piektā vieta attiecīgi Mārtiņam Turčinam un Edvardam Eglem. Kopvērtējumā pēc trīs posmiem ir izveidojusies ļoti interesanta situācija un pirmo vietu dala divi dalībnieki, Sandis Indriksons un Edgars Veidemanis, abiem pa 59 punktiem. Trešajā vietā kopvērtējumā atrodas Matīss Alksnis ar 55 punktiem. Bet tikai 2 punkti mazāk un 4 vietā kopvērtējumā atrodas Edvards Egle.

Sadarbībā ar Latvijas Rallijkrosa Čempionāta rīkotājiem www.rallycross.lv “Mainflag RX Championship” kopvērtējumā rallycross.lv atbalstītāji nodrošina sekojošas balvas:

  1. Vieta - 100l degvielas no Latvijas Nafta

  2. Vieta - Leņķa slīpmašīna no ESSVE un Millwaukee

  3. Vieta - 1h apmaksāts trases laiks rallijkrosa vai autokrosa treniņam no Mūsa Raceland


Komandu ieskaitē pēc trim posmiem līderi ir “SITL RX” komanda, kuru pārstāv S.Indriksons un T.Lielais (96 punkti), 2vieta “Mainflag Racing Team”, kuru pārstāv E.Veidemanis un K.Lācis (83 punkti). 3vieta “J.P.Garage”, kuru pārstāv M.Alksnis un G.Tamanis (70 punkti).


Čempionātā kopā ir paredzēti 5 posmi. Nākamais,ceturtais sacensību seriāla posms notiks 3septembrī, kurš norisināsies Norvēģijā. Pieteikšanās šim un arī sezonas pēdējam posmam ir pieejama www.eautosports.lv kalendāra sadaļā.

56 views0 comments
SEKO MUMS
DISCORD

Facebook

Instagram

SAŅEM ZIŅAS

© 2020 by E-AUTOSPORTS.LV

0