Digitālā Rallija “Bundzis Rally Championship” 5. posmā kārtējo uzvaru izcīnījis Ralfs Sirmacis

Piektais Digitālā Rallija “Bundzis Rally Championship” posms norisinājās Argentīnā.

Kārtējo uzvaru svinēja Ralfs Sirmacis. Arī šajā rallijā Ralfam ļoti lielu pretestību izrādīja Kristaps Ušvils. Ušvils finišu sasniedz otrajā vietā, zaudējot Ralfam nepilnas 12 sekundes. Trešo vietu Argentīnas rallijā izcīnīja Ronalds Leja, kurš pirmajai vietai zaudēja veselu minūti.

12 ātrumposmā, kurā dalībnieki cīnās par papildus punktiem posmā, ātrākais bija Ralfs Sirmacis, kurš izcīnīja (5 punktus). Aiz sevis atstājot Kristapu Ušvilu (4 punkti), Edgaru Lūžnieku (3 punkti), Dāvi Biti (2 punkti) un Kasparu Ditmani (1 punkts).

6.Ronalds Leja (153) VW Polo GTi R5

Komandu ieskaitē Argentīnas posmā visvairāk punktus izcīnīja komanda MOŠ SAIES (78), kuru pārstāv Kristaps Ušvils un Ēriks Kriviņš. Otrā vieta posmā AIX MOTORSPORT (66) kuru pārstāv Aigars Tīdmanis un Raivis Krastiņš. Trešajā vietā posmā J.P.GARAGE (63), kuru pārstāv Matīss Alksnis un Kaspars Ditmanis.

6.KURZEMES LIDOTĀJI (197) Škoda Fabia R5

Par patīkamu pārsteigumu šoreiz parūpējās mūsu atraktīvākais dalībnieks Jānis Krūmiņš, kurš pirmo reizi šosezon šķērsoja finiša līniju. Ar nepacietību sekosim līdzi vai tas būs vienīgais finišs šajā sezonā!

Digitālā Rallija “Bundzis Rally Championship” čempionāta dalībnieki var izcīnīt balvas ne tikai būdami absolūtā kopvērtējuma top3. Šajā čempionātā ir vairākas nominācijas, kurās var iegūt medaļas. Medaļu komplektus sadalīs katra platforma (Steam, PS4 un Xbox), kā arī tie, kas izmanto simulatorus vai kontrolierus (pultis).