Digitālā Rallija “Bundzis Rally Championship” 3. posmā otro uzvaru sezonā izcīna Ralfs Sirmacis

Trešais Digitālā Rallija “Bundzis Rally Championship” posms norisinājās Polijā.

Pārliecinošs līderis ātrajos un viltīgajos Polijas ceļos bija Ralfs Sirmacis, kurš konkurentiem neatstāja nekādas cerības uz uzvaru.

Ralfs uzvarēja 9 no 12 ātrumposmiem un savu tuvāko sekotāju Ēriku Kriviņu apsteidza par nepilnām divām minūtēm. Trešo vietu posmā izcīnīja Edgars Lūžnieks. Ļoti tuvu TOP 3 bija arī Matīss Alksnis un Artis Nīlanders, kuriem šoreiz tikai nedaudz pietrūka, lai tiktu uz pjedestāla.

Kārtējo neveiksmi jau pirmajā ātrumposmā piedzīvoja kopvērtējuma līderis Kristaps Ušvils, kurš pēc neveiksmīga tramplīna piezemēšanās sadūrās ar ceļmalā augošu koku. Lai arī auto tika stipri sabojāts, sacīkstes bija iespējams turpināt, tomēr automašīnas bojājumi ietekmēja tās konkurētspēju ar citiem dalībniekiem.

12 ātrumposmā, kurā iespējams cīnīties par papildus punktiem posmā, ātrākais joprojām bija Sirmacis, kurš izcīnīja (5 punktus). Aiz sevis atstājot Arti Nīlenderu (4 punkti), Edgaru Lūžnieku (3 punkti), Ēriku Kriviņu (2 punkti) un Matīsu Alksni (1 punkts).

Individuālās ieskaites kopvērtējums pēc 3 veiktiem posmiem:

1. Kristaps Ušvils (124) Ford Fiesta R5

2. Artis Nīlenders (108) Ford Fiesta R5

3. Edgars Lūžnieks (103) VW Polo R5

Komandu ieskaitē Polijas posmā visvairāk punktus izcīnīja komanda MOŠ SAIES (77), kuru pārstāv Kristaps Ušvils un Ēriks Kriviņš. Otrā vieta posmā FI&BU RACING TEAM (65), kuru pārstāv Artis Nīlenders un Kaspars Bundzinieks. Trešajā vietā GARAGE DESTROYERS (58), kuru pārstāv Edgars Lūžnieks un Kristaps Dēliņš. Tikai 1punkta attālumā no 3. vietas palika komanda AIX MOTORSPORT Aigars Tīdmanis un Raivis Krastiņš.