Digitālā Autošoseja - Haralda Šlēgelmilha GT3 Kausā uzvaru izcīna Dzintars Raits

Par godu Latvijas publiskajā telpā un pasaules autosportistu aprindās labi pazīstamajam autosportistam Haraldam Šlēgelmilham nosauktajam digitālās autošosejas kausā kopā 3 aizvadītajos posmos startēja 22 dalībnieki, starp kuriem ātrākais izrādījās Dzintars Raits. Visi sacensību posmi tikai translēti tiešraidē Best4sport TV vai TV2 kanālos, kā arī eautosports.lv Youtube un Facebook kontos, kur iespējams noskatīties arī visu posmu atkārtojumus.

Dzintars kopvērtējumā izcīnīja 240 punktus izcīnot secīgi vienu ceturto, vienu pirmo un vienu sesto vietu. Kopvērtējuma 2. vietu ieņēma Krišs Jaunzemis ar 232 punktiem, bet 3. vietā Andrejs Laipnieks ar 212 punktiem.

Pirmā posma uzvarētājs Gunārs Razgals kopvērtējumā noslīdēja uz 5. pozīcīju dēļ divām septītajām pozīcijām otrajā un trešajā kausa posmā. Neveiksmīgs šis kauss izvērtās strauji progresējušajam digitālās autošosejas pilotam Dāvim Bitem, kurš pēc izcīnītas 3. vietas pirmajā posmā, piedzīvoja neveiksmi otrajā posmā, kur ierindojās vien 15., jeb priekšpēdējā pozīcijā, kā arī tikai 12. vieta noslēdzošajā sezonas posmā.

Viena no sacensību intrigām pija paša Haralda Šlēgelmilha dalība noslēdzošajā kausa posmā, ko viņš apsolīja pirmā posma komentēšanas laikā. Haraldam gan neizdevās aizvadīt pietiekami daudz treniņus un nācās paļauties vien uz savas pieredzes īstajā dzīvē, kur viņš ar ļoti līdzīgu Lamborghini bija aizvadījis ievērojamu skaitu sacīkstes. Ja kvalifikācijā Haralds lika cerēt uz cīņu pat par TOP6 tad, aizvadot sacensību braucienus, Haraldam diemžēl pietrūka stabilitāte un tika pieļautas kļūdas, kā rezultātā posmā vien 14. vieta 17. dalībnieku konkurencē.

16 views0 comments
SEKO MUMS
DISCORD

Facebook

Instagram

SAŅEM ZIŅAS

© 2020 by E-AUTOSPORTS.LV

0